Kanárské ostrovy

Ubytování

Ubytování na Kanárských ostrovech se řadí mezi ty levnější na světě, především díky veliké hustotě obydlení a vysoké nabídce. Aktuálně nejlevnější letecké zájezdy na 8 dní bez stravování na ostrov Fuerteventura vychází v super last minute termínu na 9.990 Kč.

I proto se velmi špatně konkuruje (zvlášť koupená letenka + ubytování) zájezdům od cestovních kanceláří. Nejlevnější ubytování na bookingu najdete v okolí hlavního města Las Palmas. S trochou štěstí a malými nároky najdete ubytování i za 4 tisíce na 8 dní bez stravování. Jedná se ovšem o cenu za dvě osoby a tak za osobu na týden zaplatíte pouze 2.000 Kč.

Nejlevnější ubytování

Nyní nabízí například hotel Falow nebo Valero v Las Palmas dvoulůžkový pokoj za 3.700 Kč na 7 nocí! Oba hotely mají navíc štítek „Velmi blízko od pláže„. Hotely jsou průměrně hodnocené 7,4/10 b. a nepůjde rozhodně o nic tragického. I podle slovního hodnocení návštěvníků hotelů jsou prostě jen mezi baráky a jde o menší pokoje bez výhledu, na přespání však bohatě stačí.

Má zkušenost s ubytováním

Osobně jsem takto byl ubytovaný také v Las Palmas. Celou dovolenou jsem si naplánoval při rezervací zpáteční letenky z Prahy, na letišti si následně půjčil auto a do Las Palmas po dálnici pohodlně dojel. V ulicích se dá krásně parkovat bez nutnosti řešení nějakých zón či parkovacích hodin. Hned u Las Palmas jsou pěkné promenády i pláže a půjčené auto přímo vybízí k vyjížďce kolem ostrova či do hornatého vnitrozemí.

Levné hotely do 6 tisíc Kč za týden pro dvě osoby najdete bez problémů i na ostatních ostrovech Kanárů.

Jaká je Vaše zkušenost s ubytování na Kanárských ostrovech na vlastní pěst?


Ubytování
5, 1
Tajné nabídky zájezdů na Kanáry se masivní slevou
Kanárské ostrovy