Kanárské ostrovy

Odlety z Brna

Jaké existují možnosti odletů přímo z Brna na Kanárské ostrovy? Jednou z mála exotických destinací kam je možné odletět přímo z Brna na dovolenou jsou Kanárské ostrovy. Odlet z Brna je obsloužen charterovým dopravcem Travel Service a je tedy nutné zakoupit si celý zájezd v balíčku s ubytováním. Samostatné letenky z Brna na Kanáry tedy není možné zakoupit.

Dostupné ostrovy

Není ovšem možné si zvolit ze všech Kanárských ostrovů. Lanzarote, Fuerteventura, Gran Canaria, Santa Cruz, El Hierro ani na ostrov La Palma se přímo z Brna nepodíváte. V nabídce cestovních kanceláří jsou pouze dva ostrovy a to konkrétně La Gomera a oblast Playa de Santiago a větší ostrov Tenerife, kde máte na výběr z 33 hotelů.

  • 2 hotely u krásné pláže Playa de las Américas, 1 hotel v Costa Adeje, 2 hotely v oblasti Guía de Isora, 1 hotel v zálivu Puerto de Santiago, 16 hotelů v Puerto de la Cruz.

Nabídka služeb

Hotely se pohybují od 2★ střídmých hotelů za minimální cenu až po 5★ luxusní resorty s golfovým hřištěm. Stravování, zaměření hotelu (zda s dětmi či bez dětí), délku pobytu i termín si můžete navolit ve vyhledávacím filtru v hlavičce stránek.

Nejlevnější zájezd

Za 10 990 Kč si můžete koupit levnou dovolenou na exotických Kanárech s odletem přímo z letiště v Brně. V ceně je letenka, 8 dní v 3★ hotelu v oblasti Puerto de la Cruz, ovšem bez stravy.

Totožný zájezd s plnou penzí pak vyjde na 12 990 Kč. Nejlevnější All Inclusive na 8 dní pak vychází na 14 990 Kč v oblasti Las Caletillas.

  • Přesné časy odletu konkrétních termínů je nutné si zjistit vždy předem u pořádající CK.

Odlety z Brna
4.6, 5
Tajné nabídky zájezdů na Kanáry se masivní slevou
Kanárské ostrovy