Kanárské ostrovy

Dovolená v červnu s All Inclusive – 13.851 Kč

Dovolená na Gran Canaria patří k těm nejlevnějším exotickým místům s odletem přímo z Prahy. Cena nižší než 14 tisíc korun do hotelu se stravováním All Inclusive na týden v hlavní sezóně je i přesto velmi slušná a stojí za pozornost. Jaké jsou podmínky takovéto dovolené u moře a má to nějaký háček?

Dovolená v červnu

Červen je z hlediska počasí výborným měsícem k návštěvě ostrova Gran Canaria. Osobně jsem byl ubytovaný v Maspalomas (lokalita na jihu ostrova) na konci dubna a počasí bylo velmi nestabilní a až do posledního okamžiku jsme se báli vysoké oblačnosti. Červen žádným riskem není neboť průměrné teploty přes 27 stupňů Celsia garantují bezchybnou dovolenou.

Hotel Corona se nachází právě v Maspalomas a po přímém téměř pětihodinovém letu z Prahy se z letiště do hotelu dostanete za přibližně 30 minut. Maspalomas je známá oblast především díky rozsáhlým písečným dunám, které sem přitahují cestovatele z celého ostrova.

All inclusive pobyt na 8 dní v prvním týdnu června nyní stojí 13.851 Kč a jedná se aktuálně o vůbec nejlevnější zájezd na Kanáry, který je v rámci České republiky k dispozici.

All Inclusive zájezd na Gran Canaria

Gran Canaria dovolená se slevou


Dovolená v červnu s All Inclusive – 13.851 Kč
5, 1
Tajné nabídky zájezdů na Kanáry se masivní slevou
Kanárské ostrovy